Refleksje wodza

Pozdrawianie rowerzystów na trasie

Nowa seria pt.: „Refleksje wodza” już na moim kanale YT. W tym odcinku wyrażam swoje zdanie na temat pozdrawiania rowerzystów na trasie. W jakich sytuacjach, kogo i w jaki sposób pozdrawiam? W Internecie krąży wiele opinii na temat tego gestu wśród rowerzystów – jedni twierdzą, że nie ma to żadnego sensu, drudzy zaś że to miły gest, który automatycznie poprawia Twoje samopoczucie. Dlaczego tak jest? Jesteś ciekaw? Zachęcam do obejrzenia tego odcinka i rozpoczęcie dyskusji w sekcji komentarzy pod tym wpisem lub pod filmem na YT.

I tutaj prośba. Jeżeli odtwarzasz moje filmy na komputerze czy laptopie, to nalegam abyś oglądał moje wszystkie kolejne filmy w rozdzielczości 1440p60. Jakoś obrazu jest wtedy dużo dużo lepsza, zjawisko pikselozy jest rzadziej spotykane.

Zobacz inne

2 komentarze

 • Reply
  P@try$
  15 czerwca 2018 at 21:27

  Wiesz wszystko potrafię zrozumieć a to ktoś pogrążony na treningu na redukcji, (też tak czasem mam jak się wyłączam), a to kogoś głuchego, ale dupka w teamowych barwach gdzie witam się z nim na trasie a on nic.. często gęsto staram się nie reagować na brak odzewu.. ale czasem, dobrze że nie mamy swobodnego dostępu do broni..
  Emeryci,renciści,młodzi rowerzyści każdy kto odmacha zasługuje na szacunek ale ziomki w barwach z mojego regionu CCC.. może 2 / 10 .. Reszta to zadufane .. lepiej skończę.

  • Reply
   CyclingChief
   15 czerwca 2018 at 21:46

   No to zależy od człowieka i jego charakteru. Ja jednakże jak widzę ‚prosa’ to również go pozdrawiam. Oczywiście zdarza się, że nie odpowie na mój gest. Tylko dlaczego? Że mnie nie zna? To raczej w sklepach też nie mówi ekspedientce ‚dzień dobry’ 😊

Zostaw komentarz