Wódz jeździ

Moje wrażenia z jazdy na ramie karbonowej

Zastanawiałeś się kiedyś czy warto inwestować w rower na pełnej ramie karbonowej? Pełnej – mam na myśli karbonową ramę i karbonowy widelec wraz z rurą sterową. W bieżącym odcinku chcę przekazać Ci moje wrażenia z jazdy na takim rowerze. Jeśli chodzi o rowery szosowe oraz grawelowe, to do tej pory miałem wyłącznie do czynienia z ramami aluminiowymi z widelcem karbonowym, więc sądzę że mam bardzo dobrą bazę porównawczą. Dowiesz się również czy wszystkie najbardziej rozpowszechnione cechy karbonu – czyli tłumienie drgań, wysoką sztywność oraz niską wagę – jesteś w stanie odczuć patrząc z perspektywy kolarza rekreacyjnego.

Proszę, odtwarzaj moje filmy w rozdzielczości 1440p

Jest to pierwszy odcinek z serii Wódz jeździ, który nagrywałem za pomocą kamery GoPro Hero 6 Black. Zanim ten film ujrzał światło dzienne, wykonywałem wiele testów jakości filmu po wyeksportowaniu go na mój kanał YouTube. Znalazłem złoty środek, jednakże aby zobaczyć rezultaty powinieneś odtwarzać wszystkie moje kolejne odcinki w rozdzielczości 1440p. YouTube zapewnia dużo wyższy bitrate dla przesłanych filmów 2k oraz 4k, więc tak zwana potocznie pikseloza jest nieobecna, czego nie można powiedzieć o filmach 1080p.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się jak wygląda moja konfiguracja kamery GoPro oraz z jakich ustawień renderowania filmów korzystam, zachęcam do zadawania pytań w sesji komentarzy pod tym wpisem. A tymczasem życzę miłego oglądania drugiego odcinka z serii Wódz jeździ.

Pozdrowerek!

Zobacz inne

Brak komentarzy

    Zostaw komentarz