Wódz jeździ

Mój katalog rowerowy

Na moim kanale na YouTube pojawił się kolejny odcinek z serii Wódz jeździ. Opowiadam m.in. o tym dlaczego zdecydowałem się na uprawianie tego sportu a nie innego, jak z czasem zmieniały się moje decyzje jeśli chodzi o wybór rodzaju roweru (crossowy, górski, szosowy i grawelowy) i terenu (ścieżki rowerowe, drogi leśne, asfalt), oraz z jakimi problemami zmagałem się w przypadku każdego z nich. Celem mojej trasy był przepiękny Zwierzyniec, tzw. serde Roztocza. Przejeżdżałem przez Roztoczański Park Narodowy, odwiedziłem stawy Echo oraz kościół „na wodzie”. Ten odcinek trwa aż 40 minut, jednakże starałem się nie pominąć żadnego najmniejszego szczegółu z mojej historii rowerowej. Jeżeli wytrwasz – i taką mam nadzieję – to zachęcam do zasubskrybowania mojego kanału oraz kliknięcia ikonki dzwoneczka, który poinformuje Cię o każdym kolejnym filmie na moim kanale.

I tutaj prośba. Jeżeli odtwarzasz moje filmy na komputerze czy laptopie, to nalegam abyś oglądał moje wszystkie kolejne filmy w rozdzielczości 1440p60. Jakoś obrazu jest wtedy dużo dużo lepsza, zjawisko pikselozy jest rzadziej spotykane.

Zobacz inne

2 komentarze

 • Reply
  P@try$
  26 czerwca 2018 at 20:21

  Kurcze miałeś więcej rowerów niż ja, ale co tam z bogatego domu to tak jest 🙂

  • Reply
   CyclingChief
   26 czerwca 2018 at 22:34

   To było tak kombinowane, że sprzedawałem jeden lub dwa rowery i kupowałem nowy. Tak samo na Rondo poszedł TREK i szosówka 😉 Wszystko wyliczone hehe

Zostaw komentarz