Relacje z tras

Gravelem, bo szosówka w serwisie

Gravelem, bo szosówka w serwisie | Blog Cycling ChiefGravelem, bo szosówka w serwisie | Blog Cycling Chief

U mnie dzisiaj z rana rundka moim kochanym gravelem, standardowo do Zwierzyńca. Najpierw przez Szozdy, żeby zaatakować tamtejszy podjazd, a później powrót przez Roztoczański Park Narodowy i oczywiście Floriankę 😊👍. W lesie mokro. Jak zatrzymałem się na zrobienie fotki, to nic przed sobą nie widziałem, tak ze mnie parowało i z drogi szutrowej.

Tak, zgadza się, znów jechałem w swoim ulubionym komplecie Rogelli Ispirato 2.0 w wersji fluo. Marka trafiła idealnie w moje gusta. No bo przecież stylówa musi się zgadzać, prawda?

Link do Stravy: https://www.strava.com/activities/2430313826

Dlaczego gravelem, a nie szosówką? Moja Emonda wymagała już serwisu, więc zawiozłem ją do sklepu rowerowego Bike Room do Lublina. Byłem pewien, że dobrze się nią zajmą. Między innymi serwis tylnej piasty i bębenka, centrowanie kół, czyszczenie/wymiana pancerzy oraz linek. Przy okazji poprosiłem o nowy łańcuch, bo już złapał nieco rdzy z racji tego, że kręciłem na Emondzie również w zimie.

Zapraszam Was również serdecznie na naszą grupę na Facebooku Cycling Chief TRIBE, gdzie znajdziecie nie tylko więcej moich relacji z wypadów, ale podejrzycie co dzieje się u innych cyklistów i cyklistek. Nie tylko gravele, ale także szosówki i oczywiście rowery górskie: https://www.facebook.com/groups/CyclingChiefTRIBE

Pozdrowerek kochani! Życzę Wam udanego, bezwietrznego, bezdeszczowego, bezburzowego rowerowego weekendu! 😙👍

Zobacz inne

Brak komentarzy

    Zostaw komentarz