Relacje z tras

Cyklistka w potrzebie – Ania

Cyklistka w potrzebie - Ania | Blog rowerowy Cycling ChiefCyklistka w potrzebie - Ania | Blog rowerowy Cycling ChiefCyklistka w potrzebie - Ania | Blog rowerowy Cycling Chief

Dzisiaj kochani innego typu wpis. Nie będę poruszał żadnego tematu, lecz przedstawię Wam relację z mojej piątkowej trasy 😊. Co Wy na to? No ej! Czasem ciut urozmaicenia się przyda 😁.

Zaraz po pracy wsiadłem na szosę 🚴. Od rana terroryzowało mnie słońce ☀. Noga chciała co nieco pokręcić. Wybrałem się więc do Józefowa. Nie zabrałem słuchawek, więc jechało mi się solo dość monotonnie. Jednakże tuż za Aleksandrowem patrzę, idzie jakaś cyklistka lewą stroną ulicy prowadząc rower. Okazało się, że to Anna Momot z naszej grupy na Facebooku Cycling Chief TRIBE 😀👍.

Wyjechała na trening i nie zabrała ze sobą ani dętki ani pompki. Do domu miała jeszcze jakieś 12 kilometrów 😱. Poznała mnie, ja od razu rumieńce na twarzy 😄 i podarowałem jej swoją ostatnią dętkę. Wymieniłem raz dwa, pośmialiśmy z całej sytuacji 😂 i ruszyliśmy wspólnie w drogę. Rozstaliśmy się w Józefowie, natomiast Ania pojechała dalej. Stwierdziłem, że wrócę sobie przez Górecko i potem Zwierzyniec 👉 a jakże 😎. Na trzecim zdjęciu zobaczycie, jakie miałem piękne okoliczności przyrody na ostatnim podjeździe przed Biłgorajem, czyli Panasówce 😍. GoPro samo znalazło się w mojej dłoni, żeby uwiecznić tę chwilę.

Tak więc było to podręcznikowe kolarstwo przygodowe. Gdybym nie spotkał Ani i to w takiej sytuacji, to byłby to po prostu kolejny najzwyklejszy wypad rowerowy 😉

Zapraszam Was serdecznie do naszej grupy CCT na Facebooku 👉 Cycling Chief TRIBE. Udanego rowerowego weekendu! Pozdrowerek!

Zobacz inne

Brak komentarzy

    Zostaw komentarz