Gość specjalny

3 dni z Pair of Wheels, czyli co potrafi rower gravelowy

Co rower gravelowy potrafi, czyli tym razem odwiedziny pary MTB z Piły, znanej ostatnimi czasy jako Pair of Wheels. Dominika wraz z Piotrkiem przyjechali do mnie w odwiedziny do Biłgoraja, abym pokazał im trochę tras na rowery górskie. Ja jestem bardziej szosowcem, no ale pokazałem co pamiętałem z czasów, kiedy sam miałem tylko i wyłącznie rower MTB. Nagrywaliśmy całe 3 dni, były zarówno single, leśne ścieżki, szutry, jak i asfalty.

🎥➡ https://youtu.be/H0dptP7l8uE

Jesteście ciekawi jak rower gravelowy – TREK Checkpoint ALR 4 – sprawdził się w tym terenie i czy nadążałem za Pair of Wheels, którzy jechali na maszynach z pełnym zawieszeniem? Zapraszam Was do obejrzenia tego odcinka i oczywiście do dyskusji. Zdradzę Wam jeszcze, że kilka razy wsiadłem na rower Piotrka KROSS Soil i pojeździłem sobie w terenie po korzeniach. Wrażenia jak najbardziej pozytywne, tym bardziej na takich szerokich kapciach i pełnym zawieszeniu.

Podsumowując te 3 dni wspólnego kręcenia z Pair of Wheels? Jestem bardzo zadowolony, że poznałem kolejnych mega pozytywnie zakręconych na punkcie roweru ludzi. Jestem też dumny z siebie, że dałem radę – chyba – i pokazałem swoje terenowe okolice jak tylko potrafiłem. Od czasu do czasu na twarzach Dominiki i Piotrka pojawiał się uśmiech, więc raczej im się podobało hehe. Już teraz życzę Wam miłego oglądania! Pozdrower kochani! 😙

Profil Dominiki na Instagramie:
https://www.instagram.com/dominika.gie

Profil Piotrka na Instagramie:
https://www.instagram.com/peter.gie

Zobacz inne

2 komentarze

  • Reply
    Maciej
    30 października 2019 at 13:18

    Super materiał! Będzie jakaś obszerniejsza recenzja tego roweru gravelowego?

Zostaw komentarz